Kontakt

+48 22 872 25 21, +48 601 23 29 05

kontakt@englishinjoy.pl
Warszawa, Patriotów 213

 

Piotr Przybylski
PKO BP XVIII o/Warszawa
13 1020 1185 0000 4902 0013 1615
 
 
 
 
 
 
 

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Lekcje grupowe - przedszkolaki

lekcja trwa 30 minut

Online/ stacjonarnie

1 osoba - 27 zł

Lekcje indywidualne język angielski Warszawa Wawer

Opis

Lekcje dla dzieci w wieku przedszkolnym odbywają się 2 razy w tygodniu. Grupa liczy do 8 dzieci. Używamy zróżnicowanych metod aby pobudzić dzieci do mówienia po angielsku. Aktywnie wspierają nas równie wykwalifikowani metodycy.  Dzięki zajęciom Twoje dziecko w krótkim czasie zacznie rozumieć i porozumiewać się w języku angielskim. 

Metoda reagowania całym ciałem (Total Phisical Response TPR).
Dzieci używając gestów i ruchów wykonują polecenia, które usłyszą po angielsku. Pobudza to rozwój obydwóch półkul mózgowych a duża ilość ruchu powoduje, że nawet najbardziej energiczni uczniowie są zaangażowani w proces poznawania języka.

Metoda naturalna.
W czasie gier i zabaw dzieci poznają zwroty i słowa tak jak miało to miejsce podczas nauki języka ojczystego. Gdy uczą się np nazw części ciała śpiewają piosenki i wskazują na głowę, ramiona itp. Gra Memory rozwija ich dalsze umiejętności językowe.

Środki audiowizualne.
Łączymy wiedzę z technologią. Wzrokowo - słuchowe metody nauki są bardzo ważne w obecnych czasach. Pozwalają osłuchać się z angielskim i spowodować, że naturalnym staje się jego używanie.

Drama.
Młodsze dzieci uwielbiają wcielanie się w różne role. Wykorzystując ich naturalne predyspozycje zachęcamy do używania języka obcego.

Jak uczymy dzieci?

1

Metoda reagowania ciałem

(Total Phisical Response TPR ) Dzieci używając gestów i ruchów wykonują polecenia, które usłyszą po angielsku. Pobudza to rozwój obydwóch półkul mózgowych a duża ilość ruchu powoduje, że nawet najbardziej energiczni uczniowie są zaangażowani w proces poznawania języka.

2

Metoda naturalna

W czasie gier i zabaw dzieci poznają zwroty i słowa tak jak miało to miejsce podczas nauki języka ojczystego. Gdy uczą się np. nazw części ciała śpiewają piosenki i wskazują na głowę, ramiona itp. Gra Memory rozwija ich dalsze umiejętności językowe.

3

Środki audiowizualne

 Łączymy wiedzę z technologią. Wzrokowo - słuchowemetody nauki są bardzo ważne w obecnych czasach. Pozwalają osłuchać sięz angielskim i spowodować, że naturalnym staje się jego używanie.

Zobacz inne

05 sierpnia 2020